Samenwerking met TV Carolus, Mierlose TV en TV Eresloch

Samenwerking met TV Carolus, Mierlose TV en TV Eresloch
Het nieuwe tennisjaar 2021 zijn we gestart in samenwerking met een aantal verenigingen waar we de ruimte hebben gekregen om onze trainingen voort te zetten met een aangepast schema. Leuk om te zien hoe onze leerlingen aanpassen naar de verschillende ondergronden: ClayTech, kunstgras en smashcourt.
Tennisvereniging Carolus, Mierlose Tennisvereniging en TV Eresloch alvast enorm bedankt voor het meedenken en de flexibiliteit waardoor onze leerlingen door kunnen gaan met hun favoriete bezigheid: tennissen!!! Mede dankzij jullie is dit mogelijk.

samenwerking, TV Carolus, Mierlose TV, TV Eresloch

Health & Sports Club Valkencourt

Pastoor Heerkensdreef 15
5552 BG Valkenswaard

  • Telefoon

    0031 (0)6 – 14893684

  • e-mail

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Webdesign by ColorCity